Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/2/b/2b1fc089-c9d0-475c-87c7-7e576af79077/zetcars.sk/web/wp-content/themes/zetcars/functions.php on line 73
O nás | ZeTCars s.r.o.


O nás - ZeTCars s.r.o.

Sme firma ZeTCars s.r.o. Zaoberáme sa prepravami do 3,5t v rámci celej EU. Doprava so spoločnosťou ZeTCars s.r.o znamená predovšetkým rýchlosť, kvalitu a profesionálny prístup.

Naši klienti sa môžu spoľahnúť, že preprava ich tovaru prebehne nielen rýchlo, ale hlavne bude bezpečne vykonaná. Potrebujete prepraviť menšie množstvo tovaru a tlačí Vás čas? My máme riešenie - využite našu službu Preprava Express.

Výhodou prepravy v dodávke je, že vodiči nie sú obmedzovaní povinnosťou robiť bezpečnostné prestávky, čím sa výrazne skráti čas potrebný na doručenie zásielky.

Účelom firmy je pomáhať našim klientom zabezpečiť prepravu svojho tovaru z miesta určenia do miesta doručenia podľa ich požiadaviek a hľadať optimálne riešenia prepravných, cenových a relačných podmienok.

Nadobudnutými skúsenosťami, profesionálnym prístupom a príjemnou komunikáciou uľahčiť a zjednodušiť proces zabezpečenia prepravy. Spoľahlivo, odborne a profesionálne riešiť logistiku spojenú s realizáciou prepráv.
Čo o nás povedali?

"Som spokojná, auto bolo pristavené vždy, keď ste povedali a na cene sme sa tiež dohodli. Odporúčam."
Mgr. Jana O., Expedient
"Spolupracuje sa nám dobre, stačí Vám zavolať a viete nám v dohľadnej dobe pomôcť. Neplánujem meniť špedičku."
Ing. Ivan S., Konateľ